Dane osobowe i finansowe mają ogromną wartość, dlatego są szczególnie narażone na ataki sieciowe. ŁatwyKredyt.pl zawsze skupiał uwagę na bezpieczeństwie danych klientów, zapewniając im tym samym komfort i spokój. Te wysiłki zostały docenione nagrodą Odpowiedzialni w Biznesie.

Forum ERIF 2019

Forum ERIF jest cenionym wydarzeniem w branży finansowej. Podczas cyklicznych spotkań przedstawiciele firm oraz wybitni specjaliści mogą wymienić się doświadczeniami oraz przedyskutować aktualną i przyszłą kondycję rynku finansowego.

Tegoroczna, już szósta edycja nosiła tytuł NOWE TRENDY, NOWE TECHNOLOGIE. PRZYSZŁOŚĆ OPARTA O DANE i skupiała się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z transformacją cyfrową gospodarki i społeczeństwa. Rozważano konsekwencje tych przemian na jakość systemu wymiany informacji oraz ogólne bezpieczeństwo danych gospodarczych.

ŁatwyKredyt.pl – Odpowiedzialny w Biznesie

Forum ERIF 2019 zwieńczyła uroczysta gala, podczas której zostały wręczone statuetki i certyfikaty Odpowiedzialni w Biznesie. Pośród 25 wyróżnionych firm, uhonorowany został także ŁatwyKredyt.pl.

Certyfikat przyznawany jest w uznaniu dla firm, które od dawna współpracują z ERIF BIG SA, wykorzystując ich narzędzia rejestru, a także znacząco przyczyniają się do ulepszania i rozwoju rynku wymiany informacji gospodarczej oraz troski o bezpieczeństwo danych.

Odpowiedzialni w Biznesie jest wyróżnieniem potwierdzającym świadome prowadzenie biznesu z dbałością nie tylko o dobro własnej firmy, ale przede wszystkim swoich klientów.

W dzisiejszej, cyfrowej rzeczywistości ochrona i bezpieczeństwo danych jest jednym z najważniejszych zadań i obowiązków, jakie stawia się przed biznesem i instytucjami publicznymi. Nie tylko ze względu na restrykcyjne przepisy RODO, ale przede wszystkim z powodu stałego narażenia na ataki sieciowe.

ŁatwyKredyt.pl, działając od lat na rynku finansowym jest w pełni świadomy tych zagrożeń. Dlatego aktywnie działa na rzecz budowania standardów bezpieczeństwa danych oraz transakcji finansowych.